Verleden en Toekomst

Rijk verleden & bloeiende toekomst

 

De Supportersvereniging heeft een rijke historie met mensen die er in het verleden alles aan gedaan hebben, om er een echte Supportersvereniging van te maken. Gezien de huidige status en het aanzien binnen én buiten de vereniging, kan niet anders gezegd worden dan dat prima is gelukt. Alle eer aan allen die daar ook maar iets in betekend hebben. Maar het is ook belangrijk om naar de toekomst te kijken en er samen met de supporters voor te zorgen dat de toekomst er ook rooskleurig uit blijft zien.

Het bestuur van de Supportersvereniging zet ieder seizoen alles op alles om het een ieder zoveel mogelijk naar de zin te maken. Er worden veel verschillende activiteiten georganiseerd zodat er voor elk wat wils is. Natuurlijk zijn er de vertrouwde activiteiten die iedere keer in een nieuw jasje worden gestoken zoals het Kerstbal en ‘Kraaien over de Top’. Maar ook de Bingo, de Klaverjasavonden en het Winterfeest en de Seniorendag zijn niet weg te denken uit het programma. Allerlei evenementen die verschillende doelgroepen aanspreken en die zorgen voor gezelligheid en binding met de club.