Jeugd

Beste spelers, speelsters en ouders,

De eerste trainingsweken zitten er op en de bekerwedstrijden zijn na dit weekend gespeeld. Volgende week start de competitie. In de selectieteams zijn keuzes gemaakt, we hebben te maken met opzeggingen en, gelukkig ook met nieuwe leden. Allemaal redenen om de team indelingen nog eens goed te bekijken. In sommige leeftijdscategorieën zijn er best wel wat wijzigingen. Er zijn teams opgeheven en teams bijgekomen. In de nieuwe indeling is het allemaal te zien. Voor vragen of opmerkingen kunnen jullie in eerste instantie bij de trainers terecht.

De indeling voor O19 en O17 is nog niet helemaal rond. Deze volgt komende week.

Hieronder vind je de nieuwe indeling en het daarbij behorende trainingsschema:

 

herziene_indeling_jeugd_2017-2018_vanaf_jo16-1.xlsx

Trainingsschema_2017-2018-2.xlsx