Evenementen

Evenementen Supportersvereniging

Elk jaar organiseert de Supportersvereniging van V.V. Rijsoord, in samenwerking met vele vrijwilligers, een breed scala aan activiteiten en evenementen. Naast het koppelklaverjassen, de bingoavonden en dartstoernooien, is de Supportersvereniging ook nauw betrokken bij de organisatie van het Kerstbal, de Familiedag en de Fiets4Daagse Zuid-Holland-Zuid.

Verder draagt de Supportersvereniging bij aan de maatschappelijke rol van V.V. Rijsoord in de buurt. Zo is de Supportersvereniging onmisbaar als het gaat om het Winterfeest, een feest voor mensen met een verstandelijke beperking én de jaarlijks terugkerende Seniorendag. De Supportersvereniging van V.V. Rijsoord staat altijd open voor de inbreng van nieuwe ideeën. Dus laat je horen en stuur ons een e-mail.