De Aftrap

RIJSOORD – We zijn weer van start! Het sportpark komt weer tot leven. De trainingen zijn begonnen, de eerste oefenwedstrijden worden gespeeld en het is weer gezellig druk op en langs de velden. We hebben er weer zin in!

Seizoen 2023/2024 wordt een bijzonder seizoen, want in mei 2024 bestaan we 100 jaar. Een mijlpaal die we natuurlijk niet onopgemerkt voorbij laten gaan.

We nodigen jullie van harte uit voor De Aftrap van het jubileumseizoen op 31 augustus op ons Kraaiennest. In een kort programma volgen een aantal mooie onthullingen die je niet wilt missen en wordt een speciale editie van de Presentatiegids uitgereikt.

Wanneer: 31 augustus
Inloop: vanaf 20.30 uur
Start programma: 21.15 uur

Natuurlijk is er ook alle gelegenheid om gezellig bij te kletsen.

De Aftrap, die wil je nemen! Zien we jullie de 31e?