Voorbereiding seizoen 2023-2024

Zonnige start van de voorbereiding

RIJSOORD – Ook voor de selectie van Rijsoord 1 en 2 zit de vakantie erop en werd er afgelopen week gestart met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Die eerste week werd afgesloten met een trainingsdag op zaterdag. Trainen in de ochtend, een gezamenlijk maaltijd en een boottocht op de Waal. Zo konden de nieuwelingen maar ook de spelers die al langer bij ons verblijven Rijsoord vanaf het water leren kennen. Met dank aan Wout Verschoor, Arie Kranendonk en Piet den Boer en het mooie weer voor een mooie afsluiting van deze dag.

Komende week staat in het teken van het Ridderkerk toernooi wat deze keer plaats vindt bij sv Bolnes. Op dinsdagavond speelt dan ons 2e elftal (o23) tegen Bolnes (o23) en op woensdagavond een eerste krachtmeting van ons eerste elftal tegen het organiserende Bolnes. Op zaterdag vinden dan de finales plaats.

De technische staf van Rijsoord 1 ziet er voor komend seizoen als volgt uit:

Johan Versluis – trainer
William Rijsdijk – ass.trainer
Stefan van der Meulen – keeperstrainer
Rens Boudestein en Iris v.d. Giessen – (med) verzorging
Erik Jan Groeneveld – 1e ass-scheidsrechter
Eddy Bestebreurtje – 2e ass-scheidsrechter
Gerard Sluimers – teammanager
Peter de Koning – teammanager
Staf Rijsoord 2:
Patrick Sluimers – trainer
Mitchell Pol – ass trainer
Alexander Commijs – ass-scheidsrechter
Femke de Reus – teammanager