Zomerstop

Openingstijden kantine tijdens zomerstop en onderhoud

RIJSOORD – Nu de familiedag achter de rug is, sluiten het jeugdhome en de kantine op de gebruikelijke tijden. Op zaterdagmiddagen van 15.00 – 18.00 uur is de kantine open voor een drankje en om gezellig bij te kletsen. Voor de teams die door willen trainen geldt dat zelf de sleutel geregeld moet worden om het sportpark op te komen en het verzoek om de velden en kleedkamers netjes achter te laten. Verplaatsbare doelen van het veld zodat de werkzaamheden overdag niet gehinderd worden en flesjes en ander vuil in de containers s.v.p.

Werkzaamheden
In de weken van 26 juni tot en met 7 juli wordt de ketel verhuisd. In die weken is er geen warm water in de kleedkamers 1 tot en met 8. Verder zullen er gedurende de vakantieperiode nog diverse werkzaamheden gepland worden om ervoor te zorgen dat het sportpark en de accommodatie er weer netjes bij liggen.

Start trainingen
De trainingen starten weer vanaf 14 augustus, hou voor meer informatie je team-app in de gaten.

 

 

 

Leave a Reply