Familiedag 10 juni

Programma familiedag 10 juni

RIJSOORD – Zaterdag aanstaande is het weer zover… De Familiedag 2023! Het belooft weer een zonnige editie te worden met vooruitzichten rond de 30 graden celsius. Dus vergeet je zonnebrand en bidon niet! Het aantal aanmeldingen overtreft ook onze verwachtingen en als jullie met de kleding net zo creatief uitpakken als met de namen dan kijken we onze ogen weer uit.

Hieronder volgt de indeling van de poules.

Zorg dat je een half uur voor je eerste wedstrijd aanwezig bent en meldt je in de bestuurskamer. Daar kunnen de teams vanaf O17 de teambijdrage voldoen en daar kun je ook de bonnen voor de BBQ afhalen.
De eerste wedstrijden starten om 12.00 uur.

De organisatie zet de komende dagen nog even de puntjes op de bekende i en dan maken we er een mooie afsluiting van het seizoen van. Tot zaterdag!

Poule A 4 x 4 toernooi

Poule B 4 x 4 toernooi:

 

Poule C 4 x 4 toernooi:

Poule A 7 x 7 toernooi:

Poule B 7 x 7 toernooi

Poule C 7 x 7 toernooi

Poule D 7 x 7 toernooi

Aansluitende BBQ vanaf 17.00 uur, opgeven voor de BBQ is helaas niet meer mogelijk!