In Memoriam

In memoriam Anton Nugteren

RIJSOORD – Voor de tweede maal deze week werden we opgeschrikt door het bericht dat een van de onzen is overleden. Anton Nugteren heeft ondanks zijn enorme vechtlust de strijd tegen de verschrikkelijke ziekte kanker niet kunnen winnen. Donderdagmiddag is hij op 63 jarige leeftijd te midden van zijn kinderen en familie overleden.

Jarenlang was Anton een vaste waarde van ons 2e elftal en later van het zesde. Anton was een harde maar faire speler, een rustig en kalm persoon. Hij was niet de snelste maar kon dat perfect compenseren met zijn niet aflatende inzet en zijn goede traptechniek. Toen zoon Michael ging voetballen heeft Anton hem meerdere jaren als coach begeleid. Het laatste jaar heeft Anton nog enkele malen een wedstrijd van het 1ste bezocht. Op die momenten vertelde hij openhartig over zijn ziekte en ondanks alle tegenslagen bleef hij optimistisch. Helaas heeft het hem niet mogen baten.

We wensen zijn kinderen Chantal en Michael en de overige familie heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies.

Rouwkaart Anton Nugteren[64]