Wim de Rooij geridderd

RIJSOORD – Op woensdag 26 april werd Wim de Rooij door burgemeester Aboutaleb in Rotterdam geridderd in de Orde van Oranje Nassau. Een welverdiende erkenning voor zijn inzet voor de gemeenschap. Zijn recente bijdrage als CEO in de World Police & Fire games die hij met een team maar mooi naar Rotterdam haalde, zijn rol in de stichting voor oud-medewerkers van de politie eenheid Rotterdam en zijn voorzitterschap van de Koninklijke Zangvereniging Rotte’s mannenkoor.

Maar ook voor onze vereniging heeft Wim zich niet onbetuigd gelaten. Want sinds zijn zoon Johan de Rooij op zesjarige leeftijd ging voetballen is Wim betrokken bij de club. En nog steeds! Wim werd leider van het team waarin Johan voetbalde, was jeugdvoorzitter, voorzitter van het bestuur, voorzitter van de Business Club, buschauffeur voor de selectie en de jeugdvoetbalkampen. En sinds 2000 redactielid waarbij Wim wekelijks verslag doet van de wedstrijden van ons vlaggenschip.

Daar nemen wij ons petje voor af! En het koningshuis ook. Gefeliciteerd Wim met deze mooie erkenning!

En top dat Johan en jij en nu ook je kleinkinderen het kraaiennest nog altijd weten te vinden.