Pupil van de Week

Pupil van de Week – Bas Visser!

RIJSOORD – Op zaterdag 29 april is Bas Visser Pupil van de Week tijdens de wedstrijd Rijsoord – DCV 1.

Op donderdag 20 april werd Bas door jeugdvoorzitter Marcel van Duffelen verrast tijdens zijn training. Bas vond het erg leuk dat hij gevraagd werd en nam de uitnodiging met plezier aan. Bas speelt dit seizoen in de JO11-2 als rechts midden, maar kan ook als back uit de voeten. Met zijn team pakt hij prijzen zoals jullie op de foto zien. Bas is erg fanatiek en houdt van voetbal. Bas is al vanaf zijn vijfde jaar met een bal bezig. Hij vindt zijn team erg leuk en ze doen regelmatig iets gezelligs met elkaar. Bijkomend toeval is dat zijn vader zijn trainer/coach is.
 
Als je aan Bas vraagt wie zijn favoriete voetballer is dan zegt hij Cristiano Ronaldo. De favoriete club van Bas is de voetbalclub uit Rotterdam Zuid, Feyenoord.
 
Aanstaande zaterdag krijgt Bas een kijkje achter de schermen bij de thuiswedstrijd van heren 1 van V.V. Rijsoord, als ze aantreden tegen DCV 1.