Gezocht: Enthousiaste trainer JO19-1

Ben jij volgend seizoen de trainer van onze JO19-1?

RIJSOORD – V.V. Rijsoord is op zoek naar een enthousiaste trainer voor het selectieteam JO19-1. Het team komt uit in de 2e klasse. Ga jij met dit enthousiaste team de uitdaging aan om zo hoog mogelijk in de competitie te eindigen en spelers voor te bereiden op de stap naar seniorenvoetbal?

V.V. Rijsoord is in de regio een aansprekende voetbalvereniging waar prestatiegericht en met plezier getraind en gespeeld wordt. Er is bij V.V. Rijsoord specifiek aandacht voor de jeugd, dit is uitgewerkt in een meerjaren (technisch) jeugdopleidingsplan. Opleiding en ontwikkeling van spelers richting senioren (technisch, tactisch en mentaal) is voor deze lichting een speerpunt.

Wij zijn op zoek naar een trainer die:
–                     een bijdrage wil leveren aan de sportieve ontwikkeling van jeugdvoetballers, zowel op individueel als op teamniveau
–                     boven en tussen de groep kan staan
–                     die bevlogenheid en drive meebrengt
–                     minimaal 2 x per week trainingen kan geven en op zaterdag het team kan coachen
–                     motiveert en inspireert
–                     actief samenwerkt met jeugdcoördinatoren en andere trainers
–                     in het bezit is van een trainersdiploma of bereid is dit te halen
–                     zich bij voorkeur voor langere tijd aan V.V. Rijsoord wil binden

Wat kan je van V.V. Rijsoord verwachten?
–                     Een enthousiaste spelersgroep
–                     Goede faciliteiten (materiaal en trainingsvelden)
–                     Begeleiding door jeugdcoördinatoren
–                     Overleg en ondersteuning door jeugdcoördinatoren en andere selectietrainers
–                     Kans om je te ontwikkelen als trainer
–                     Vergoeding bespreekbaar

Heb jij ervaring met het begeleiden en trainen van jeugdteams (bij voorkeur junioren) en heb je goede communicatieve en sociale vaardigheden? Neem dan contact op met Marcel van Duffelen, jeugdvoorzitter van V.V. Rijsoord via jeugdvoorzitter@vv-rijsoord.nl.