Pupil van de Week

Boaz Groenenweg Pupil van de Week

RIJSOORD – Zaterdag 18 maart is Boaz Groenenweg Pupil van de Week tijdens de wedstrijd Rijsoord 1 – De Zwerver 1.

Op dinsdag 14 maart werd Boaz door jeugdvoorzitter Marcel van Duffelen verrast tijdens zijn training. Boaz nam de uitnodiging wat twijfelend aan, want het is natuurlijk best spannend. Maar het plezier won het en dus krijgt Boaz zaterdag een uitgebreid kijkje achter de schermen van een thuiswedstrijd.

Al sinds Boaz een peuter is, is er geen bal veilig voor hem. Het verbaasde zijn ouders dan ook niet dat hij op voetbal wilde. Boaz speelt in de JO11-1. Daar is hij de fanatieke links achter die de bal zover mogelijk weg probeert te houden van het doel en daarbij graag de duels aangaat. Boaz kan zijn energie goed kwijt tijdens de wedstrijd en zet zich 100% in voor de drie punten.

De favoriete voetballer van Boaz is N’Golo Kanté van Chelsea. Zijn favoriete club ligt dichter bij huis op Zuid, dat is natuurlijk Feyenoord.

We wensen Boaz veel plezier aankomende zaterdag!