Pupil van de Week

Nienke Joosten Pupil van de Week

RIJSOORD – Op zaterdag 4 maart  is Nienke Joosten Pupil van de Week tijdens de wedstrijd Rijsoord – Heerjansdam 1

Op woensdag 1 maart werd Nienke door jeugdvoorzitter Marcel van Duffelen verrast tijdens haar training. Nienke  vond het erg leuk dat zij gevraagd werd en nam de uitnodiging graag aan. Nienke speelt dit seizoen in de MO11-3 op de positie rechts op het middenveld. Nienke voetbalde als klein kind altijd in de huiskamer dus dat ze uiteindelijk voor voetbal ging kwam niet als complete verrassing. Rijsoord is echt haar club en ze vindt voetballen superleuk.

Als je aan Nienke vraagt wie zijn favoriete voetballer dan antwoord zij ‘Cristiano Ronaldo’. De favoriete club van Nienke is de club uit Rotterdam Zuid, Feyenoord.

Aanstaande zaterdag krijgt Nienke een kijkje achter de schermen bij de thuiswedstrijd van heren 1 van V.V. Rijsoord.
Wij wensen Nienke heel veel plezier komende zaterdag!