Seniorendag 2023

16 februari Seniorendag V.V. Rijsoord – informatie

RIJSOORD – Nog even wachten en dan barst het feest voor de senioren bij V.V. Rijsoord weer los. Maanden van voorbereiding zijn eraan voor afgegaan om een pracht feest neer te zetten. De organisatie staat te trappelen om te beginnen…….en u?????

Er is een mooi programma met leuke artiesten. Zij staan klaar om u een heerlijke dag te bezorgen. Ook zal er aandacht geschonken worden aan de man, vrouw of groep van het jaar. Dit zijn personen die op één of andere manier betrokken zijn bij het sociale leven in Ridderkerk en of Rijsoord. Ook zal de jaarlijkse tombola niet ontbreken, de plaatselijke middenstand is gul geweest om u met leuke prijzen naar huis te kunnen laten gaan. Uiteraard wordt u verwend met een Hollandse stamppot.

De deur van de kantine van V.V. Rijsoord gaat om 12.00 uur open. Het programma start om 13.30 uur en het einde is gepland omstreeks 20.00 uur.

Kaartjes
Heeft u nog geen (gratis) kaartje? Dan kunt u terecht bij:
Joke van der Wulp telefoonnummer 06-40595062
Jan Pol telefoonnummer 06-13470899

Busroute
Ook dit jaar zal er een bus rijden, om de bezoekers gratis naar de kantine van V.V. Rijsoord te brengen. Wel wil de organisatie graag weten wie er met de bus mee rijdt! Dit op te voorkomen dat er meer mensen mee willen dan er in de bus kunnen. Zo nodig wordt extra vervoer ingeschakeld. Voor de bus reservering kunt u bellen met Gerard Sluimers 06-38116520.

De route van de bus is als volgt:
11.45 uur parkeerterrein Noordhave
12.00 uur bushalte Donckselaan
12.05 uur Dillenburgplein
12.10 uur bushalte Oranjestraat
12.15 uur bushalte Riederborgh
12.20 uur hoek Sav Lohmanstraat / Koninginneweg
12.25 uur bushalte Koningsplein
12.30 uur bushalte Paltrokmolen Reijerheem
12.35 uur bushalte Vondellaan
12.50 uur V.V. Rijsoord