Pupil van de Week

Roy Horsten Pupil van de Week

RIJSOORD – Op zaterdag 4 februari is Roy Horsten Pupil van de Week tijdens de wedstrijd Rijsoord – Spartaan’20. Op dinsdag 31 januari werd Roy door jeugdvoorzitter Marcel van Duffelen verrast tijdens zijn training. Roy vond het erg leuk dat hij gevraagd werd en nam de uitnodiging met plezier aan. Roy speelt dit seizoen in de JO11-2 als spits. Roy is lekker fanatiek tijdens de wedstrijd en gaat vol voor de winst. Roy is helemaal gek van voetbal en speelt het spelletje met tennisballen zelfs op zijn kamer, ook gaat er iedere dag een bal mee naar school om daar nog lekker te voetballen. Naast voetballen speelt Roy graag op zijn Play Station en dan heeft FIFA23 (hoe kan het ook anders 😊) zijn voorkeur.

Als je aan Roy vraagt wie zijn favoriete voetballer is dan zegt hij, de doorgaande middenvelder van Barcelona, Pablo Gavi. De favoriete club van Roy is de voetbalclub uit Catalonië, Barcelona. Aanstaande zaterdag krijgt Roy een kijkje achter de schermen bij de thuiswedstrijd van heren 1 van V.V. Rijsoord, als ze aantreden tegen Spartaan ’20 1.
Wij wensen Roy heel veel plezier komende zaterdag!