Pupil van de Week

Pupil van de Week – Xavi Riesmeijer!

RIJSOORD – Op zaterdag 21 januari  is Xavi Riesmeijer  Pupil van de Week tijdens de wedstrijd Rijsoord – BVCB 1. Dinsdag 17 januari  werd Xavi door jeugdvoorzitter Marcel van Duffelen verrast tijdens zijn training. Xavi vond het erg leuk dat hij gevraagd werd. Xavi speelt dit seizoen in de JO12-1 als Keeper. Xavi is erg fanatiek tijdens de wedstrijd en gaat vol voor de winst. Zoals het een keeper betaamt wil hij zijn doel schoon houden. Xavi vindt voetballen erg leuk omdat het een teamsport is en je snel vriendjes maakt.

Als je aan Xavi vraagt wie zijn favoriete voetballer is dan zegt hij, de middenvelder van Barcelona, Frenkie de Jong. De favoriete club van Xavi is de voetbalclub uit Amsterdam, Ajax.
Aanstaande zaterdag krijgt Xavi een kijkje achter de schermen bij de thuiswedstrijd van heren 1 van V.V. Rijsoord, als ze aantreden tegen BVCB 1. Dan gaat hij de aftrap verzorgen en het de keeper van BVCB moeilijk maken.


Wij wensen Xavi heel veel plezier komende zaterdag!