Samen werken aan het jubileumboek

Schrijvers gevraagd!!

In 2024 bestaat de v.v. Rijsoord 100 jaar en dat willen we niet zomaar voorbij laten gaan. Een commissie is al druk bezig met allerlei voorbereidingen en ook wordt er gewerkt aan een jubileumboek. Leen Kruithof, Michel van Straten en Wim de Rooij hebben inmiddels een eerste vergadering achter de rug en zijn nu wat zaken aan het uitzoeken. Wat 100 jaar is een hele periode en dus moet er nog wel het een en ander uitgezocht worden.

 

Natuurlijk gaat de geschiedenis van de v.v. Rijsoord beschreven worden en worden er ook interviews afgenomen. Voor het schrijven en het afnemen van interviews zoeken we nog wat enthousiaste schrijvers. Uiteraard het liefst mensen die ervaring hebben in het schrijven van redactionele stukken. Laat even weten of je interesse hebt en dan plannen we een gesprek om de wederzijdse verwachtingen af te stemmen. Mocht je interesse hebben, neem dan even contact op met de schrijvers van het jubileumboek (jubileumboek@vv-rijsoord.nl). We horen graag en zijn benieuwd of er nog meer enthousiaste schrijvers bij de vereniging zijn.

Leave a Reply