Pupil van de Week

Pupil van de Week – Naomi Bestebreurtje!

RIJSOORD – Op zaterdag 10 december  is Naomi Bestebreurtje Pupil van de Week tijdens de wedstrijd Rijsoord – Nieuw Lekkerland.

Op woensdag 7 december werd Naomi door jeugdvoorzitter Marcel van Duffelen verrast tijdens haar training. Naomi vond het erg leuk dat zij gevraagd werd. Naomi speelt dit seizoen in de MO11-1 op de links half positie. Naomi is erg fanatiek tijdens de wedstrijd en wil altijd winnen. Ze vindt het leuk om met haar voetbalvriendinnen een leuke wedstrijd te spelen en om te  winnen. Zij is ook erg enthousiast over de traingingen. Dat moet ook wel want haar vader is een van de trainers.

Als je aan Naomi vraagt wie haar favoriete voetballer dan is het antwoord “de super spits van Paris Saint-Germain, Lionel Messi”. En dat is ook meteen haar favoriete club.

Aanstaande zaterdag krijgt Naomi een kijkje achter de schermen bij de thuiswedstrijd van heren 1 van V.V. Rijsoord, als ze aantreden tegen Nieuw Lekkerland 1.

Wij wensen Naomi heel veel plezier!