Pupil van de Week

Pupil van de Week – Loïs Roth!

RIJSOORD – Op 5 november is Loïs Roth Pupil van de Week tijdens de wedstrijd Rijsoord  – CVV Zwervers.

Gisterenavond werd Loïs door jeugdvoorzitter Marcel van Duffelen verrast tijdens haar training. Loïs vond het erg leuk dat zij gevraagd werd en nam de uitnodiging met plezier aan.

Loïs speelt dit seizoen in de MO11-2. Loïs is fanatiek tijdens de wedstrijd en gaat vol voor de winst. Loïs vindt het leuk met alle meiden in het team en is helemaal gek van het spelletje voetbal. Ook leuk: haar vader is trainer van de MO11-2. De favoriete speler van Loïs is de bekende spits Lionel Messi. De favoriete club van Loïs is dé voetbalclub van Rotterdam Zuid, Feyenoord.
 
Aanstaande zaterdag krijgt Loïs een kijkje achter de schermen bij de thuiswedstrijd van heren 1 van V.V. Rijsoord, als ze aantreden tegen CVV de Zwervers 1.
Veel plezier komende zaterdag Loïs!

Leave a Reply