Voorbeschouwing

Voorbeschouwing De Zwervers – Rijsoord

RIJSOORD – Na een weekend zonder voetbal, de ‘kraaien’ waren reeds uitgeschakeld in het knvb-bekertoernooi, wordt er deze zaterdag weer een wedstrijd in de eerste klasse C gespeeld.

Het team van Marco van Rijn speelt dan in Kinderdijk tegen het eveneens puntloze de Zwervers. Net als RIjsoord heeft de ploeg van trainer Joeri van der Waal nog geen punten behaald. Voor beide ploegen geldt dat ze nog niet in paniek zijn maar natuurlijk willen beide ploegen van die hatelijke nul punten af.

Voor de supporters en de spelers van promovendus de Zwerver zal het weerzien in de eerste klasse anders ervaren worden dan voor de achterban en spelers van degradant Rijsoord. Al zal het uitgangspunt voor beide ploegen bij aanvang van de competitie hetzelfde zijn. Namelijk ervoor willen gaan om weg te blijven uit de onderste regionen van de eerste klasse C.

Na zaterdag weten we wie die eerste stap naar boven heeft gezet en natuurlijk gaan we ervan uit dat Rijsoord die stap zal kunnen en willen zetten.

De wedstrijd in Kinderdijk begint op het gebruikelijke tijdstip van 14.30 uur.

Leave a Reply