In memoriam

In memoriam: Marius van der Linden

Rijsoord – Ons bereikte het droevige bericht dat Marius van der Linden op 85 jarige leeftijd is overleden. Marius was een gewaardeerd lid van onze club. Een echte kraai die het doel van V.V. Rijsoord verdedigde. Naast voetballen was de racefiets zijn grote hobby. Voor een tocht van 150 km draaide Marius zijn hand niet om.

Marius was ook actief in het verenigingsleven. Hij is penningmeester geweest van onze Supportersvereniging en hij was – hoe kan het ook anders – jarenlang betrokken bij de FietsVierdaagse, waar hij onder andere de routes maakte. Nog niet zo lang geleden mochten wij Marius nog begroeten op ons sportpark. Daar zag hij ons vlaggenschip in actie komen.

Vanaf deze plek wensen wij zijn kinderen, kleinkinderen en alle dierbaren heel veel sterkte met dit verlies.

Leave a Reply