Pupil van de Week

Pupil van de Week – Sam de Lange!

RIJSOORD – Op 1 oktober is Sam de Lange Pupil van de Week tijdens de derby Rijsoord – RVVH 1. Op dinsdag 27 september werd Sam door jeugdvoorzitter Marcel van Duffelen verrast tijdens zijn training. Sam nam de uitnodiging met plezier aan. Sam speelt dit seizoen in de JO11-1. Sam is spits. Fanatiek tijdens een wedstrijd en hij gaat altijd voor de winst. Het voetballen is Sam met de paplepel ingegeven. Zijn vader voetbalt en is trainer en zijn broer voetbalt ook. Al van jongs af aan gaat hij mee naar de voetbal.

De favoriete voetballer van Sam is de bekende spits Lionel Messi. Zijn favoriete club is de voetbalclub uit Parijs… Paris Saint Germain, waar Lionel Messi nu speelt.
Aanstaande zaterdag krijgt Sam een kijkje achter de schermen bij de thuiswedstrijd van heren 1 van V.V. Rijsoord, als ze aantreden tegen de club van over de brug: RVVH 1.

Wij wensen Sam heel veel plezier komende zaterdag!