Terugblik – terug van weggeweest

RIJSOORD – De geïnteresseerde lezer èn voetballiefhebber kan vanaf 1 augustus 2022 op de website van de Oudheidkamer zijn of haar hart weer ophalen aan de verhalen èn foto’s van Henk Sterkenburg. Daar laat hij oude tijden herleven. Op maandag heeft men een foto van sv Bolnes met daarbij een pakkend onderschrift. Op dinsdag gaat de aandacht uit naar het roemrijke verleden van ‘ons’ V.V. Rijsoord. Op woensdag staat sv Slikkerveer en donderdag RVVH in het zonnetje. Elke vrijdag wordt een uitgebreider artikel uit de Combinatie van vroeger tijden met originele krantenfoto gepubliceerd. Na het weekeinde zijn dan weer nieuwe zaken te zien. En natuurlijk kunnen bezoekers ontdekken wat deze site naast het nieuws van Henk nog meer te bieden heeft. Via deze link ga je rechtstreeks naar de Terugblik