Selectie 2022/2023

V.V. Rijsoord selectie seizoen 2022/2023

RIJSOORD – Het was voor de TC een hectische periode met zelfs op de laatste dag nog een aantal mutaties. Ook werden we verrast door spelers die op het laatste moment toch een andere keuze maakten, maar dat schijnt bij het voetbal van deze tijd te horen. Voor Rijsoord zijn komend seizoen in ieder geval actief:

Stefan Havelaar (verdediger, echte kraai), Mark Zwang (verdediger, 2e seizoen), Danny Haasdijk (aanv middenvelder, 3e seizoen), Sander van Groningen (keeper, ASWH), Zafer Bal (keeper, Alexandria ‘66), Jesse Verveer (keeper, Sliedrecht), Kevin Versteeg (verdediger, sc Feyenoord), Guido Peelen, (verdediger, Spijkenisse), Luca Bouwmeister (aanv middenvelder, bvv Barendrecht), Donovan Braaf (middenvelder, fc Dordrecht -am-), Niek Meijer (verd. middenvelder, Westlandia), Francesco Messina (aanvaller, Bolnes), Everlon Zimmermann (aanvaller, Spijkenisse), Jari Bendt (aanvaller, Spijkenisse), Chakib Lechheb (middenvelder, ASWH), Damian Muller (verdediger, Alexandria ‘66), Rafael Andrade Jr (verdediger, Excelsior Maassluis), Dogukan Kulup (middenvelder, Heerjansdam), Mike Hoogstad (verdediger, Spijkenisse), Youri Haasdijk (middenvelder, echte kraai – doorgeschoven vanuit 2e elftal), Sander Oudijn (verdediger/middenveld) 3e seizoen, doorgeschoven vanuit 2e elftal).

Casper Gerritse, (aanvaller) was gestopt maar deze echte kraai gaat via het 2e elftal weer proberen aan te sluiten. En Darlison Gerardus (verdediger, VVGZ) keert weer terug bij Rijsoord en zal bezien of hij binnen zijn drukke werkzaamheden kan gaan aansluiten bij de eerste selectie. Bovendien zullen ook dit jaar weer talenten uit de tweede selectie veelvuldig meetrainen met de eerste selectie, Timo Versteeg, Joel Shahzad en Jochem Kouwenhoven.

De staf bestaat dit jaar uit onze nieuwe hoofdtrainer Marco van Rijn. Hij keert na een periode bij Spijkenisse weer terug bij Rijsoord en wordt geassisteerd door William Rijsdijk (2e seizoen). Keeperstrainer blijft Stefan van der Meulen (3e seizoen). De verzorging komt weer in de vertrouwde handen van Rens Boudestein (eigenlijk 2e seizoen), als assistent scheidsrechter gaat ErikJan Groeneveld de vlag hanteren. Gerard Sluimers blijft elftalleider en zal dit evt samen met Ed Versteeg invullen,

Afscheid hebben we ook genomen van spelers, soms na 1 seizoen maar ook na een langer verblijf. Wij willen deze spelers bedanken voor hun inzet voor Rijsoord en wensen hen uiteraard veel succes toe bij hun nieuwe club en zullen we elkaar ongetwijfeld nog tegen gaan komen.

Claudio Barros (Zwarte Pijl), Gazar Dermendjan (RVVH), Chantley Job (Spartaan 20), Shamir de Jesus (RVvH), Mailey Lopez (Zwaluwen Vlaardingen), Romano Niamut (RVvH), Jardel Drenthe (Nootdorp), Gianni Staal (Heerjansdam), Lorenzo Braaf (Smitshoek), Jayson Donk (Spijkenisse), Danilo Alkema (Smitshoek), Nick Ruigrok (‘s-Gravenzande), Angelo Ravenberg (Nootdorp), Tomas Fernandes (Neptunus’ Schiebroek), Makeko Coroma (Neptunus’ Schiebroek), Angelo Puriel (fc Binnenmaas), Nour-Edine Kasmi (Spijkenisse), Christian van Wijngen (Spijkenisse)