In memoriam

In memoriam: John van Gameren

RIJSOORD – Ons bereikte het droevige bericht dat op 83-jarige leeftijd John van Gameren is overleden. John was een echte kraai die lang in het bestuur van de club heeft gezeten. John heeft aan de wieg gestaan van vele mooie initiatieven die tot op de dag van vandaag nog bestaan. Zo richtte hij samen met een aantal kraaien de Supportersvereniging, de Raad van Elf en de Wielerronde op. Muzikaal was hij ook want hij heeft mede gezorgd dat het Clublied ‘Rijsoord is onze club’ in samenwerking met de Melody Makers, op plaat verscheen. Een paar weken geleden was John nog op ons sportpark om een wedstrijd van ons vlaggenschip bij te wonen. Het was zijn wens om nog een keer zijn cluppie in actie te zien.

We wensen zijn familie en nabestaanden veel sterkte met dit verlies.