Penalty bokaal

Emma en Lenn door naar finale penaltybokaal

RIJSOORD – Op zaterdag 16 april was het de beurt aan de spelers van de teams onder de 7 om te gaan strijden voor een finale plek voor het kampioenschap van de penaltybokaal. Er stonden 17 spelers vol spanning klaar om de spelers van het 1ste het veld op te begeleiden en daarna vervolgens heel hard weer naar de kant te rennen. De eerste helft duurde echt lang voor deze jongste spelers, want ze wilde graag zelf gaan scoren.

Tijdens de rust van de wedstrijd Rijsoord – Smitshoek kwamen de jongens en meisjes in actie. Er waren 2 teams die het op moesten nemen tegen 2 keepers namelijk Bas van der Spoel en Mariëlle Bode. De 2 keepers hadden het niet altijd makkelijk en er werden ballen in het doel geschoten op plekken waar de keepers die niet hadden verwacht. Bij het doel van Bas was de strijd snel voorbij, want Emma Stoppelenburg had al snel de meeste doelpunten gemaakt. Bij het doel van Mariëlle was het nog spannend en ging de strijd tussen Thijn, Florian, Lenn, Gabriël en Rafael. Uiteindelijk wist Lenn Kleipas de meeste doelpunten te maken.

Op 28 mei doen Emma en Lenn mee om de felbegeerde trofee.
Emma en Lenn gefeliciteerd, jullie hebben het super goed gedaan.

Bekijk hier alle foto’s