Vacature Hoord Jeugdopleiding

Ben jij ons nieuwe Hoofd Jeugdopleiding?

RIJSOORD – V.V. Rijsoord is voor haar groeiende jeugdafdeling op zoek naar een enthousiaste en gedreven Hoofd Jeugdopleiding die ons gaat helpen bij het implementeren en doorontwikkelen van het technisch jeugdbeleid. De HJO is samen met de Technische Commissie en de Jeugdvoorzitter verantwoordelijk voor het opleiden en begeleiden van alle jeugdtrainers.

V.V. Rijsoord wil de komende jaren nadrukkelijke “investeren” in de jeugd om zo een goede aansluiting te krijgen bij het niveau van de selectie seniorenelftallen (Rijsoord 1, 2 en 3). Heb jij naast voetbaltechnische kennis en goede communicatieve vaardigheden, zin om samen met enthousiaste en gedreven trainers te bouwen aan de jeugdafdeling? En ben je bereid om minimaal twee trainingsavonden en een dagdeel op zaterdag aanwezig te zijn? Dan zien we je reactie graag tegemoet via jeugdvoorzitter@vv-rijsoord.nl. Je kunt onze jeugdvoorzitter Marcel van Duffelen ook bellen voor meer informatie of om je interesse kenbaar te maken: 06 – 83 44 08 32.

———————————————————————————–

Functieomschrijving en taken Hoofd Jeugdopleiding:

De HJO gaat zich primair richten op het doorontwikkelen van het jeugdvoetbal beleid, het jeugdvoetbal beleid implementeren en bewaken en zich richten op het voetbaltechnisch kader. De HJO is samen met de Hoofdtrainers verantwoordelijk voor de opleiding en begeleiding van alle trainers.

Taken en verantwoordelijkheden:
• Het doorontwikkelen en bewaken van de technische kaders van de jeugdopleiding;
• Een betere doorstroom ontwikkelen van de jeugd naar de senioren;
• Het ontwikkelen, aansturen en zorgdragen voor behoud van (Hoofd, jeugd)trainers;
• Werken aan een veilig en sportief ontwikkelingsklimaat;
• Bezoeken van wedstrijden en trainingen;
• Het verzorgen van de teamindeling in samenwerking met de Hoofdtrainers.

Communicatie 
• Frequent overleg met de Hoofdtrainers;
• Deelname aan de TC vergaderingen;
• Frequent overleg met de (Hoofd, jeugd)trainers;
• Het bespreken van de ontwikkelingen van de (Hoofd, jeugd)trainers en jeugdspelers.

Profiel 
• HJO heeft geruime ervaring in het begeleiden en beoordelen van trainers en spelers;
• HJO heeft ervaring in bewaken en uitdragen van een technisch jeugdplan;
• HJO is in staat om voortgangsgesprekken te voeren en vervolgstappen in gang te zetten;
• HJO heeft naast voetbal technisch inzicht en kan zowel prestatiegericht als recreatief voetbal begeleiden;
• HJO kan plezier in voetbal overbrengen op trainers en spelers;
• HJO kan de visie en beleid vertalen in praktische acties;
• HJO heeft uitstekende communicatieve vaardigheden;
• HJO is bereid om minimaal twee trainingsavonden en een (dagdeel) zaterdag aanwezig te zijn.