Pupil van de Week

Jordy van Dijk is pupil van de week

RIJSOORD – Tijdens de wedstrijd Rijsoord 1 – Smitshoek 1 is Jordy van Dijk de pupil van de week. Jordy was dinsdagavond 12 april helaas niet aanwezig bij de training. Om die reden wordt hij donderdagavond 14 april tijdens zijn training door jeugdcoördinator Ardi Huizer verrast met de vraag of hij pupil van de week wil zijn op zaterdag 16 april. Zijn vader en tevens trainer Marco van Dijk heeft ons al toegezegd dat Jordy daar zeker geen “nee” op gaat antwoorden.

Jordy is vanaf 2020 lid van V.V. Rijsoord en hij speelt dit seizoen in de JO11-4. Zijn positie tijdens een wedstrijd is niet vast, hij speelt links half, mid-mid of rechts half.

Als je aan Jordy vraagt wat zijn favoriete voetbalclub is dan hoeft hij daar niet lang over na te denken, dat is de Rotterdamse club Feyenoord. Een favoriete speler kon Jordy in eerste instantie niet kiezen, maar na rustig te hebben nagedacht koos hij voor Lionel Messi.

 

Wij wensen Jordy heel veel plezier als pupil van de week.