Wij zoeken jou!

V.V. Rijsoord is op zoek naar dames die willen voetballen

RIJSOORD – Wij, het damesvoetbalteam van V.V. Rijsoord, zijn dringend op zoek naar versterking. Wij hebben inmiddels nog maar 8 dames die heel graag willen voetballen. We hebben besloten dat we volgend seizoen wegens het geringe aantal dames graag in willen stappen in een 7 x 7 competitie, totdat we weer voldoende dames hebben om weer als elftal te spelen.
 
Met 8 dames zoens wij nog een aantal extra meiden die het leuk vinden om bij ons te komen voetballen.
 
Wie zijn wij?
Enthousiaste en fanatieke dames, leeftijd variërend tussen de 17 en 30 jaar.
 
Wat zoeken wij?
Dames die het leuk vinden om te voetballen – niveau geen vereiste, wel fijn als je al een balletje kan trappen.
 
‘Wij zijn trots op onze vereniging V.V. Rijsoord, waar wij met veel plezier voetballen. Na de wedstrijd is er altijd tijd voor de derde helft in onze gezellige kantine. Samen zorgen we voor zowel plezier als kwaliteit binnen ons team!’
 
Lijkt het jou leuk om te komen voetballen? Wij trainen op de maandag en woensdagavond van 20.00 tot 21.00 uur. Kom gerust langs om de sfeer te proeven of mee te doen.
 
Wil je eerst wat meer informatie? Stuur dan een mail naar: e.kuil3@upcmail.nl of bel met Bram Lindhout 06 27 44 07 84 of met Natascha Verschoor 06 27 28 64 41. Hopelijk tot snel!