Voorbeschouwing

Voorbeschouwing DHSC – Rijsoord

RIJSOORD – En toch was er weer de teleurstelling afgelopen zaterdag. De “kraaien” kwamen ook deze keer op voorsprong, zelfs met 2-0, maar konden het niet vasthouden of over de streep trekken. Uiteindelijk werd het zelfs 2-6 voor Achilles Veen. Een ploeg die eigenlijk net als wij de punten hard nodig heeft om uit de gevarenzone te blijven of te komen. De gevarenzone waar Rijsoord, zeker na de doordeweekse winst van concurrent Spijkenisse, nu nog vaster op de laatste plaats staat. Het gat met Achilles’29 is nu drie punten terwijl Spijkenisse een marge heeft van vijf punten.

Dit weekend speelt Rijsoord weer tegen een ploeg – DHSC uit Utrecht – die ook nog zeker niet veilig is en de punten, net als Rijsoord, goed kan gebruiken. In de thuiswedstrijd tegen deze ploeg van de “ familie Sneijder”  werd het eerste punt van deze competitie behaald en dat terwijl de ploeg van Clemens Bastiaansen ruim een uur met 10 man moest spelen na een rode kaart voor Danny Haasdijk. Kortom, er liggen wel degelijk mogelijkheden om een positief resultaat mee te nemen uit de Domstad. Want ook DHSC verkeerd momenteel niet in de verwachte vorm. De start na de lange winterstop is moeizaam, een gestaakte wedstrijd bij Jodan Boys, wat nog een staartje zal krijgen, en uitgestelde wedstrijden door Corona hebben zeker niet bijgedragen aan hun wedstrijdritme.

Let op! De wedstrijd in Utrecht begint al om 14.00 uur!