Spelersperikelen

Keeper Christian van Wijngen vertrekt na dit seizoen

RIJSOORD – Net zoals bij veel andere verenigingen vinden er momenteel ook bij V.V. Rijsoord gesprekken plaats met spelers en staf, kijkend naar het komende seizoen. Die lijken voorspoedig te verlopen en we hopen op korte termijn bekend te maken welke spelers de intentie hebben uitgesproken om ook volgend seizoen actief te blijven op het kraaiennest.

Inmiddels is wel duidelijk dat Christian van Wijngen, onze huidige keeper, heeft aangegeven om de club aan het eind van dit seizoen te gaan verlaten. Christian heeft dan twee (gekke) corona seizoenen meegemaakt en hoopt zijn carrière – mede gezien zijn gezinssituatie – dichter bij huis voort te kunnen zetten.

Wij willen Christian al bij voorbaat danken voor zijn inzet voor onze club en gunnen hem een mooie nieuwe uitdaging.