Ho Ho Ho... Merry X-mas

Rijsoordse kerstdrive vrolijk en sfeervol

RIJSOORD – Wat doe je als door de coronamaatregelen alle feestjes weer geschrapt worden? Juist, dan verzin je gewoon een buitenfeestje. De jeugdactiviteitencommissie had voor de allerkleinsten al een Sinterklaasdrive georganiseerd die voor een echte file in Rijsoord zorgde. Maar deze kerstdrive voor de oudere jeugd is ook niet te missen.

Gedurende 2 uur reden de auto’s af en aan om verwelkomd te worden door Kerstman Emo, een wafeltje naar keuze te scoren en met een heerlijke chocoladebom in de tas weer huiswaarts te gaan. En niet alleen de activiteitencommissie was enthousiast getuige de geweldig versierde auto’s. Plaatjes zeggen meer dan woorden dus klik vooral even door het album heen of bekijk de filmpjes.

77cba1a0-568d-4f16-8f62-e76654eecce6

aa4e6b39-3216-48aa-8367-14ad74bca2d5

Voor de junioren heeft de activiteitencommissie in het voorjaar leuke plannen. Maar nu eerst even een kleine break. Fijne feestdagen allemaal!