Geen Rijsoords Winterfeest

Rijsoords Winterfeest gaat niet door

RIJSOORD – Het regionaal ‘Winterfeest’ voor mensen met een verstandelijke beperking, dat op 26 februari 2022 zou worden georganiseerd kan door de huidige en te verwachten maatregelen in verband met het coronavirus helaas geen doorgang vinden. De organisatoren willen geen enkel risico nemen.

Organisatie
De organisatiecommissie van V.V.Rijsoord had het Winterfeest op papier al gereed. De laatste maanden was er door de organisatoren i.s.m. de Stichting “Help Eens Een Handje”, hard gewerkt om het Winterfeest een passend vervolg te geven, ten opzichte van het vorige feesten. Diverse organisaties waren in de regio benaderd, onder andere Humanitas Barendrecht, Syndion H.I.Ambacht, Zwijndrecht, Sport en Ontspanning Anyam, Stichting AAVB, enz. De organisatie is ook teleurgesteld dat het niet door kan gaan, maar zijn weer vol goede moed dat het in 2023 wel kan worden gehouden. Dus zet 18 februari 2023 alvast in de agenda en laten we hopen dat het virus dan wel onder controle is.