KNVB districts-beker

Rijsoord bekert verder

RIJSOORD – Dinsdagavond speelden Heerjansdam en Rijsoord tegen elkaar in het kader van districts KNVB-beker. Op het terrein van Rijsoord speelde Heerjansdam een ‘thuiswedstrijd’. Bij de rust was het Rijsoord wat met 2-1 aan de leiding ging. Rijsoord opende de score via aanvoerder Gianni Straal. Uit een vrije trap kopte Luc Delmee al snel de 1-1 binnen maar nog voor de rust kwam Rijsoord op 1-2 door Gazar Dermendjan. Kort na rust werd het zelfs 1-3 door Maily Lopez. Helaas ontving kort hierna Jayson Donk een directe rode kaart waardoor Rijsoord voor de derde opeenvolgende keer met 10 man de wedstrijd uit moest spelen. Met nog zo’n 20 minuten op de klok kreeg Heerjansdam een makkelijk gegeven strafschop waar Luc Delmee wel raad mee wist, 2-3. Het werd ook nog 3-3 toen Stefan Havelaar ongelukkig de bal achter zijn eigen doelman gleed. Uiteindelijk moesten strafschoppen de beslissing brengen wie er naar de volgende ronde zou gaan. Na de eerste serie van 5 strafschoppen, waar niet werd gemist, ging het bij strafschop nummer 6 mis bij Heerjansdam. Maily Lopez schoot vervolgens Rijsoord naar de volgende ronde. Dat is leuk maar minder leuk was het besef dat RIjsoord naast Danny Haasdijk ook Jayson Donk aanstaande zaterdag niet op zal kunnen stellen. Zij zijn naar aanleiding van de ontvangen rode kaart in ieder geval geschorst.