Penaltybokaal

Linksbenige Bradley winnaar Penalty bokaal

RIJSOORD – Ook deze week waren er weer jeugdspelers uitgenodigd voor de Penalty-bokaal, die we tijdens de rust van ons 1e team houden. Jayden, Joshua, Mexx, Bradley en Pim konden in de rust proberen reservekeeper Tomas Fernandes te passeren. Maar voor de wedstrijd mochten zij eerst aan de zijde van een eerste elftalspeler het veld betreden.


In de rust kwamen ze netjes achter elkaar weer het veld op. Vervolgens mochten ze allemaal 2x schieten op de keeper. Na deze eerste ronde wisten ze allemaal te scoren en gingen dus ook allemaal door naar de volgende ronde. Tijdens de 2e serie scoorden alleen Bradley en Pim zodat zij doorgingen naar de finale ronde. Daar hadden we vervolgens nog 2 schoten ieder nodig om tot een uiteindelijke winnaar te komen. Als linksbenige wist Bradley de keeper maximaal onder druk te zetten en won deze zaterdag de penalty bokaal. Hiermee gaat hij door naar de uiteindelijke finale aan het einde van dit seizoen. Na nog een mooie foto met de keeper ging de wedstrijd van het 1e weer verder en de jongens voldaan naar huis.