Heerjansdam JO9-1 - Rijsoord JO9-3

Heerjansdam JO9-1 maatje te groot voor JO9-3

RIJSOORD – Vandaag moesten de heren van 09-3 weer vroeg uit de veren om om half 9 te spelen tegen de buren Heerjansdam 09-1. Vandaag waren we voor het eerst compleet met 10 man en de heren hadden er zin in ook al was het vroeg. We wisten dat het niet makkelijk zou worden vandaag. Maar we begonnen scherp aan de wedstrijd. Heerjansdam had een paar goede spelers en ook waren er 3 jongens wat groter en fysiek sterk. Daar waren onze jongens toch wel van onder de indruk. Heerjansdam scoorde er aardig op los maar gelukkig scoorden Joshua, Pim en Ferrit nog om de 11-3 wat dragelijker te maken. Ondanks deze nederlaag tegen een goede tegenstander hebben de jongens alles gegeven. De les van vandaag was wel dat je ondanks alles je eigen team moet steunen en voor elkaar moet knokken. En even een duim voor de ouders, jullie zijn onze supporters en zijn belangrijk voor de aanmoediging van onze kanjers.