JO9-3 houdt punten aan de Vlasstraat

RIJSOORD – Afgelopen zaterdag alweer de 4e wedstrijd dit seizoen. De jongens moesten vrijdag vroeg naar bed want we moesten om half 9 al aan de bak. We speelde vandaag tegen Wieldrecht en al gauw zagen we dat deze 2 teams aan elkaar gewaagd waren. Het spel ging gelijk op, maar het was Rijsoord die op voorsprong kwam via Pim. Daarna liet Rijsoord de teugels wat vieren en Wieldrecht maakte daar goed gebruik van en scoorde 2x. Ruststand 1-2.
 
Na een goed gesprek in de rust en een heerlijk bekertje ranja gingen de boys er tegenaan in de 2e helft. We scoorden snel de 2-2 via Ferrit. Hierna kwam Wieldrecht weer op voorsprong. Gelukkig gaven de kleine kraaien niet op en scoorde Ferrit 2x achter elkaar, en niet lang daarna Pim zijn 2e. Wieldrecht scoorde in de laatste minuut nog tegen maar dat was voor de uitslag 5-4 niet meer belangrijk. Les van vandaag zolang je elkaar helpt en niet opgeeft komt het goed ik ben trots op jullie. De Coach