Week van de scheidsrechter

Bedankt scheids!

RIJSOORD – Vandaag 25 september, start de week van de Scheidsrechter. Een sportbreed initiatief om de waardering voor de scheidsrechter uit te spreken. Daar doen we bij V.V. Rijsoord graag aan mee, want alleen dankzij hun inzet kunnen er iedere week weer wedstrijden gespeeld worden en kunnen we met elkaar van het spelletje genieten. Daarom zeggen we namens alle kraaien:

SCHEIDS BEDANKT!

 

Ook scheidsrechter worden?
Het vinden van voldoende scheidsrechters is inmiddels een wekelijks terugkerend probleem bij V.V. Rijsoord. Daarom maken we van de gelegenheid gebruik om jullie te vragen of je wilt nadenken over
deze vrijwilligerstaak. Lijkt het jou leuk om wedstrijden te fluiten en zie je jezelf wedstrijden in goede banen leiden? Ga dan eens langs bij de wedstrijdsecretarissen Wim Vaandrager en Alex Buijs, die kunnen je er meer over vertellen. Samen kun je bijvoorbeeld kijken welke leeftijdscategorie je gaat fluiten. En als het je bevalt en je wilt je er verder in ontwikkelen dan zijn er allerlei mogelijkheden.