Rijsoord oefent tegen Dongen

Rijsoord heeft dinsdagavond een nuttige oefenwedstrijd tegen Dongen gespeeld. Ook tijdens deze wedstrijd woonden diverse geblesseerde spelers de wedstrijd als toeschouwer bij. Al direct vanaf de aftrap kon Dongen scoren en keek Rijsoord snel tegen een achterstand aan. Na twintig minuten was het Danny Haasdijk, die de gelijkmaker scoorde. Echter weer was het Dongen dat op voorsprong kwam door slecht uitverdedigen van Rijsoord. De 1-2 zou ook de ruststand zijn.

Na de rust een prima spelend Rijsoord en het was duidelijk de betere ploeg. Enkele fraaie kansen werden door Rijsoord niet benut, maar de ingevallen Bas van der Spoel wist het net wel te vinden en zorgde daarmee voor de 2-2 als einduitslag. Het niveau van de tweede helft moet een opsteker zijn voor de technische staf, die iedere wedstrijd moet puzzelen om een enigszins representatief elftal op het veld te zetten. En dat lukt nu alweer enkele wedstrijden achter elkaar. Natuurlijk hoopt ook de technische staf dat het grootste blessureleed snel achter ons ligt.

Leave a Reply