Eerste oefenwedstrijd na een jaar

WE ZIJN ER WEER!!

door Wim de Rooij

 

Na bijna een jaar geen wedstrijden te hebben gespeeld, voelde de eerste oefenwedstrijd als een verademing. Voor de spelers, de toeschouwers, maar eigen voor de hele vereniging. Dinsdagavond speelt Rijsoord om 19.30 uur in en tegen Spijkenisse en volgende week zaterdag is er nog een thuiswedstrijd tegen ONI. Daarna is er twee weken vakantie en op 7 augustus as. wordt er in en tegen Heerjansdam gespeeld. Beide wedstrijden op de zaterdag beginnen om 14.30 uur.

 

Zaterdagmiddag stond, na een training van drie weken, een eerste oefenwedstrijd op het programma. Aan het einde van de middag wachtte RBC de Kraaien op. RBC heeft de afgelopen periode sportief gezien heel wat stappen teruggedaan en speelt op dit moment in de tweede klasse. Rijsoord trad aan met hun nieuwe trainer Clemens Bastiaansen, ondersteund door zijn assistenten Harold van der Ent en William Rijsdijk. Veel nieuwe spelers in het veld en dan is het begrijpelijk dat het nog geen topwedstrijd wordt. De thuisploeg heeft er al twee oefenwedstrijden op zitten. In de eerste helft een redelijk gelijk opgaande wedstrijd, waarin de thuisploeg na 34 minuten spelen op voorsprong kwam. Zeven minuten later stond Rijsoord alweer op voorsprong door doelpunten van Danilo Alkema en nieuweling Nick Ruigrok. Zeven minuten na de rust kwam RBC weer op gelijke hoogte en dat zou ook de eindstand worden. Rijsoord presteerde in de tweede helft met veel wisselingen duidelijk minder. Te vaak werd niet altijd de juiste oplossing gekozen waarmee RBC het initiatief weer kon overnemen. In de laatste tien minuten was er voor de thuisploeg kans op kans, maar gelukkig stond het vizier nog niet op scherp en eindigde de wedstrijd in een remise.

Leave a Reply