Wie goed doet, goed ontmoet

Veilige kilometers voor Dirk en Jeanne

RIJSOORD – Tijdens de vakantie van V.V. Rijsoord clubiconen Dirk en Jeanne kwam een inzamelingsactie op gang voor een brommobiel. Dit om te zorgen dat Dirk en Jeanne naar hun geliefde Rijsoord kunnen blijven komen. De timing kon niet beter, want in hun vakantie kreeg Dirk het bericht dat zijn rijbewijs wordt ingenomen. Dankzij honderden gulle gevers en de fantastische hulp van sponsor Autofirst Molenvliet uit Zwijndrecht onthulden Dirk en Jeanne op het sportpark aan de Vlasstraat hun Aixam en kregen ze de sleutel uit handen van Pedro Silva van den IJssel, die al heel wat limonade en snoepjes van Jeanne heeft gehad. Nu nog een aantal lessen volgen en dan: lekker touren!

Bedanken
Toen Jeanne en Dirk hoorden van het initiatief en in de gaten kregen hoeveel mooi reacties er kwamen, waren ze ontroerd. ‘Hoe kunnen we al deze mensen bedanken? Willen jullie ons daar alsjeblieft bij helpen? En daarom vanaf deze plek: ‘Allemaal heel hartelijk bedankt voor het regelen van deze prachtige verrassing. Het is echt een schitterende auto waar we heel blij mee zijn.

Bekijk hier de foto’s