Spelersperikelen

Rijsoord verwelkomt nog tweetal nieuwe spelers

RIJSOORD –  Net voor het sluiten van de overschrijvingsperiode werden we verrast door berichten van Railey Martijn (blijft toch bij Heerjansdam), Ronan v.d. Tak (keert terug naar sc Feyenoord) en Casper Gerritse (blijkt door blessure toch niet aan te kunnen haken).

Gelukkig stonden er nog wat lijntjes open en zijn we er in geslaagd om de selectie alsnog net voor de deadline aan te vullen.

Makeko Koroma is een 23-jarige verdediger die overkomt van eerste klasser Neptunus. Hij heeft de drive en potentie om uit te groeien tot een belangrijke schakel in onze selectie. Angelo Puriel is ook 23 jaar en is een aanvaller, buitenspeler en komt over van Almkerk. Hij speelde daarvoor bij LRC Leerdam en in de jeugd bij Kozakken Boys. Ook hij wil een rol van betekenis spelen in de selectie van Clemens Bastiaansen. Beide spelers heten wij uiteraard van harte welkom.

Leave a Reply