Nieuwe trainer voor V.V. Rijsoord

Clemens Bastiaansen nieuwe trainer Rijsoord

Rijsoord – Het is de TC, in samenspraak met het bestuur, gelukt om in korte tijd een nieuwe trainer te strikken na het onverwachte afhaken van Sieme Zijm. Clemens Bastiaansen (62 jaar) zal het komend seizoen als hoofdtrainer aan de slag gaan. Clemens Bastiaansen is met name actief geweest in Brabant, als profvoetballer bij o.a, Willem II maar ook als (jeugd) trainer bij verschillende Brabantse bvo’s. Ook heeft hij bij gerenommeerde amateurclubs Dongen en competitiegenoot Achilles Veen aan het roer gestaan.

Tijdens de gesprekken is een aanstekelijk enthousiasme herkend. Clemens wil met de huidige staf en de grotendeels nieuwe selectie aantonen dat we een rol van betekenis kunnen spelen in de hoofdklasse. Wij wensen Clemens een prettige en succesvolle tijd toe bij Rijsoord.