Spelletjeskermis 26 juni

Spelletjeskermis op 26 juni gaat door en zit vol!

RIJSOORD – Al weer enige weken geleden stuurden we de jeugd tot en met O15 een mail over een superleuke spelletjeskermis op 26 juni. Toen dachten we dat de regiocup wel afgeblazen zou worden. Inmiddels weten we beter en hebben we er al weer 2 wedstrijdzaterdagen op zitten. Super leuk natuurlijk, maar het was even puzzelen met het wedstrijdsecretariaat en
de jeugdkampcommissie of het wel door kon gaan. We hebben al veel wedstrijden die gepland stonden kunnen verplaatsen en in een aantal gevallen wachten we nog op antwoord van tegenstanders, dat zal de komende week wel duidelijk worden.

Met inmiddels 80 aanmeldingen is het enthousiasme voor de spelletjeskermis groot, dus laten we het lekker doorgaan. Wat is de bedoeling:

Programma 26 juni
Aanmelden: 09.30 uur op het sportpark waarna ouders het sportpark verlaten
Start ochtendprogramma: 10.00 uur
Lunch: 12.30 uur (graag zelf lunch meenemen, wij zorgen ook nog voor wat lekkers)
Start middagprogramma: 13.30 uur
Einde spelletjeskermis: 16.00 uur, kinderen komen naar de poort

Tussendoor zorgen we voor limonade en fruit. Kortom: we gaan er een fantastische afsluiting van maken met allemaal leuke spelletjes die we normaal op kamp ook doen.

Aanmelden is helaas niet meer mogelijk.