Rijsoord kleurt oranje

Rijsoord kleurt oranje: één groot feest

RIJSOORD – Op 19 en 20 mei kleurde het sportpark oranje. De opkomst overtrof al onze verwachtingen. Vrolijk uitgedost verzamelden de meiden zich op 19 mei en de jongens op 20 mei ruim voor half 7 aan de Vlasstraat. Maar liefst 42 nieuwe meiden en 52 nieuwe jongens maakten kennis met voetballen bij V.V. Rijsoord. Maar ook de leden waren in groten getale aanwezig. In een uur tijd werd een circuit afgelegd waar het aan kwam op behendigheid, snelheid en natuurlijk…scoren. Het plezier spatte er vanaf. En ook al is er – ondanks de coronatijd – iedere week volop getraind door de Rijsoord jeugd, dit was toch wel een super leuke afwisseling.

De oranjefesitvals worden geïnitieerd door de KNVB. Met hulp van enthousiaste vrijwilligers, trainers en Facet Ridderkerk hebben we ruim 300 kinderen een leuke avond bezorgd. En laten we hopen dat het smaakte naar meer… en dat we snel weer méér mogen. Want trainen is leuk, maar een wedstrijdje spelen is nog leuker.

Aan iedereen die dit heeft mogelijk gemaakt een groot DANK JULLIE WEL!

Bekijk hier de foto’s van 19 mei

Bekijk hier de foto’s van 20 mei