Afscheid Lydia

Afscheid Lydia Markus

RIJSOORD – Wij zijn overweldigd door alle blijken van medeleven en mooie berichten naar aanleiding van het verlies van ons bestuurslid Lydia Markus. Dat doet ons als vereniging, maar zeker de familie heel veel goed. Het afscheid van Lydia vindt donderdag 29 april in besloten kring plaats. Om mensen de gelegenheid te geven om – in coronatijd – afscheid te nemen van Lydia en de familie steun te betuigen, zal de rouwauto om 13.30 uur een looproute rijden vanaf de Linnenstraat, een ronde op de parkeerplaats van V.V. Rijsoord en dan rechtsaf via de Vlasstraat richting de Mauritsweg. Van daaruit zal de familie in besloten kring met Lydia haar weg vervolgen naar het crematorium.

De familie stelt het op prijs als je een losse onverpakte bloem meeneemt en op de rouwauto legt als deze voorbijkomt.

Wij vragen jullie vriendelijk maar dringend om de coronaregels in acht te nemen en afstand te houden tot elkaar.

De plechtigheid is vanaf 14.30 uur te volgen via https://secure.quickchannel.com/qc/?id=kjcjj7u

Password: Yarden04

Correspondentieadres: p/a Lagendijk 191 | 2981 EL Ridderkerk

Adres voor bloemen of rouwkrans op donderdag 29 april: Crematorium Rotterdam | Maeterlinckweg 101 | 3084 KD Rotterdam