Spelersperikelen

Shamir de Jesus (23) komt de selectie versterken

Rijsoord – En wederom kunnen wij de komst van een nieuwe speler voor het komende seizoen aankondigen. Shamir de Jesus komt over van plaatsgenoot RVVH, waar hij de laatste 5 seizoenen actief was. Deze 23-jarige buitenspeler neemt dus de nodige ervaring mee. Voordat hij zich bij RVVH meldde speelde Shamir in de jeugdopleiding van Feyenoord. Wij heten hem alvast van harte welkom en wensen hem in ieder geval veel plezier en sportief succes toe.

Helaas moeten we ook vermelden dat, ondanks een eerdere toezegging aan ons, Donovan Lioe Anjie alsnog de overstap naar tweedeklasser CION zal maken. Uiteraard wensen wij Donovan veel succes bij CION, waar inmiddels al meerdere voormalige Rijsoord-spelers zijn neergestreken, en bedanken we hem voor zijn inzet in de laatste jaren bij onze mooie club.