Sieme Zijm nieuwe trainer V.V. Rijsoord

Sieme Zijm komend seizoen trainer bij Rijsoord

RIJSOORD – Het bestuur van V.V. Rijsoord is er, in nauwe samenwerking met de technische commissie, in geslaagd om voor het komende seizoen Sieme Zijm als trainer aan te trekken. Sieme Zijm (43) volgt dan Brasco Tuvaljevic op die eerder te kennen gaf op zoek te gaan naar een nieuwe uitdaging.

Sieme Zijm heeft als ex-betaald voetballer een aardige staat van dienst opgebouwd en heeft ook al een aantal jaren ervaring opgedaan als trainer bij de amateurs van o.a. ’s-Gravenzande, Westlandia (za) en dit seizoen bij zondag eerste klasser Den Hoorn. Bovendien is hij al een aantal jaar (jeugd) trainer bij AZ in Alkmaar.

Wij wensen Sieme vanaf deze plek alvast een sportief succesvolle, plezierige maar zeker een corona-vrije tijd toe bij V.V. Rijsoord.