Voetbaldagen V.V. Rijsoord razendsnel uitverkocht

RIJSOORD – In de eerste week van de zomervakantie gaan 72 jongens en meiden in de leeftijd van 6 t/m 14 jaar genieten van het voetbalspel. Drie dagen lang krijgen ze te maken met uitdagende en afwisselende training, maar ook met veel vertier buiten het veld.

Inmiddels zijn de voetbaldagen een begrip in de regio geworden. Aankomende zomer staat namelijk al de 7e editie op het programma en de dagen worden steeds populairder. Dat blijkt, want binnen een tijdsbestek van 8 uur waren alle plekken vergeven. Een ongekend succes voor de club V.V. Rijsoord.

Duidelijk is dat veel ouders en kinderen uitkijken naar een leuk event in de schoolvakanties. De voorbereiding voor de dagen zijn volop in gang en één ding is zeker. Alle deelnemers gaan drie dagen ultiem genieten. Mocht het nu echt niet door kunnen gaan vanwege overheidsregels dan ontvangen alle deelnemers het inschrijfbedrag retour. Maar voor nu willen we daar even niet aan denken…