In memoriam: Andries Lagendijk

In memoriam: Andries Lagendijk

RIJSOORD – Ons bereikte het verdrietige bericht dat Andries Lagendijk op 78-jarige leeftijd na een kort ziekbed is overleden. Andries was een graag geziene gast op ons sportpark. Zowel binnen als buiten de lijnen een rustige man. Het was dan ook enorm zuur dat juist deze rustige speler in de kampioenswedstrijd tegen Maasdam in 1966 een rode kaart moest incasseren. Zo moest hij vanaf de kant zien hoe zijn club kampioen werd. In 1968 nam hij revanche en scoorde hij de winnende goal die ervoor zorgde dat Rijsoord promoveerde.

Andries was een trouwe supporter van het eerste elftal en op de zaterdagmiddagen kwam hij met Tineke graag naar het kraaiennest om even gezellig bij te kletsen. We zullen hem missen en wensen Tineke en alle dierbaren heel veel sterkte met dit verlies.